Lühidalt Meist:

CATZ tantsutrupp koosneb viiest tantsijast/koreograafist, kellest igaüks on omanäolise tantsuajaloo ja haridusega. Ühtseks meeskonnaks seob Meid kogemus Euroopa suurimast tantsufestivalist Itaalias. Nimelt esindasid CATZ tantsijad 2010 aastal Mediterraneo Dance Festival’il esmakordselt Eestit kui Dance@Europe projekti parimad tantsijad.
Euroopa tänavatel rahva hullutamine ja festivali külastus on saanud meie tantsijate traditsiooniks ning ühtlasi oleme ka eelpool mainitud projekti hingeks. Tegemist on professionaalsete tantsijatega, kes on koolitanud ennast mitmete erinevate maailmakuulsate koreograafide all. Meie missiooniks on pakkuda oma publikule inispireerivaid showelamusi nii koreograafia kui erieffektide näol. Meie visioon on olla mainekaim Eesti päritoluga showgrupp Euroopas.

Meie kavad 2011:

„Un-Beautyness“: Kava, kus kassid on riietatud pidulikku valgesse kleiti, kehastades Ilu kui tegelast. Ilu, mis on “ilu“ selle kõige tavalisemas mõistes. Show sisuks kujuneb aga heitlus tavalise ja ebatavalise vahel, originaalsuse ja kopeerimise vahel. Kavale lisab vürtsi kasside heitlusi lahutav värviküllane poikeerutaja show (Poi on kettide või riidest sokkide sees olevad valgueffektidega pallid, millega tekitatakse vaatemänguline valgusshow).

„9st 5ni Kontorirotid“: Meie igapäeva loomuse imiteerimine – inimeste püüdlus olla teineteisele nii sarnane, samas varjates seda, kes me tegelikult oleme. Kassid kontorirottide riietuses. Viisakusest loomalikkuseni. Kassid, kes kehastavad tööelust stressis ja hullunud inimesi. Muusikalised erieffektid – telefoni helinad, trükimasinad, paberite sahin ja töökoha lärm. Kontorirottide shows paisatakse õhku hunnik A4 pabereid.

„Valge Kass“: Kassidest ainult üks on parim hip-hop’i tantsimises ning antud kava on pühendatud selle sama Valge Kassi oskuste näitamiseks. Show algab hip-hop soologa, millele järgneb võitlus teise lavale tulnud kassiga ning jätkub hip-hop koreograafiaga. Show kulmineerub poi keerutaja hoogse etteastega ning punkti paneb Kylie Minogue koreograafi Jason Beitel’i  tantsuseade.

The Catz/Kassid“: Kasside show on kombineeritud jazz ja commercial showtantsu stiilidest püüdes anda edasi visiooni kasside üliarenenud koordinatsiooni võimest, painduvusest, tasakaalust ja ootamatust liikumisviisist. See on kava, mis paelub oma kassiliku siirusega kavaldades üle kõik unimütsid, kes kuldsete litritega üle kallatakse.Võta kassidega ühendust
+372 51 51 295 või
catz@london.com